خدمات :   کوتاهی   | کاربر مواد   | اصلاح و ابرو   | میکروپیگمنتیشن   | شینیون   | میکاپ   | اکستنشن   | کاشت ناخن   | نقش حنا   | طراحی بدن   | اپیلاسیون

مژه

کاشت مژه در اصفهان

اکستنشن مژه با جدیدترین و بی آسیب ترین روش های روز دنیا به صورت

مژه هایی با ضخامت ، طول و رنگهای متفاوت که از الیاف طبیعیست که به مژه های اصلی به صورت تار به تار چسبانده می شود بارز ترین ویژگی این روش کمترین حس سنگینی و کاملا طبیعی بدون مژه هاس ، بدون ایجاد حساسیت و ریزش مژه های طبیعی و با مواد صد در صد درجه یک و مورد تایید FDA آمریکا که علاوه بر زیبایی به خاطر طبیعی بودن باعث افزایش اعتماد به نفس شما نیز می شود.

زیبایی نتیجه هارمونی و تعادل بین اجزای صورت می باشد. مژه و مو یکی از بارز ترین اجزا در تشکیل یک صورت زیباست. امروزه در بسیاری از افراد در اثر عوامل محیطی ، درونی و مشکلات عصبی ریزش مو و ریزش مژه جزء یکی از معضلاتی شده که باعث ضایع شدن اعتماد به نفس می شود. مژه در زیبایی چشم ها نقش به سزایی دارد. اکستنشن مژه به چشم های شما زیبایی دو چندان می بخشد. شما می توانید چشمان خود را با اکستنشن مژه ، به فرم دلخواه خود در آورید. ضمن اینکه اکستنشن به دلیل استفاده از مواد طبیعی و چسب کراتین و پد مخصوص هیچ آسیبی به مژه های شما نمی زند بلکه باعث رشد مژه های جوان شما نیز می شود. با اکستنشن مژه میتوانید بلندی مژه خود را به میزان دلخواه تبدیل کنید. برای بعضی از اشخاص سوالی پیش می آید که آیا اکستنشن مژه سبب ریزش مژه می شود؟

در جواب باید گفت اگر اکستنشن مژه به روش صحیح یعنی کاشت تار به تار مژه صورت گیرد و در حین کاشت مژه به هم نچسبد اکستنشن هرگز باعث ریزش مژه نمی شود. زیرا از چسب مخصوص مژه استفاده می شود که خود ویتامینه ، کراتینه و سبک است و از نظر دید عموم بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص می باشد.

 

اکستنشن مژه مصنوعی ، تکنیک جدیدی است که به شما کمک می کند تا مژه هایتان را توسعه دهید.
نکاتی وجود دارد که ممکن است  دوست داشته باشید درمورد اکستنشن مژه بدانید. در این بخش  ۵ نکته را متذکر می شویم  که باید پیش از اقدام برای اکستنشن مژه (اضافه کردن موقت مژه مصنوعی) از آنها باخبر باشید. تقریبا تمام خانم‌ها دوست دارند مژه‌هایی بلند و ضخیم داشته باشند، و برای اینکه به این آرزوشان برسند، راه‌های مختلفی را امتحان می‌کنند. چرا که یک چهره‌ی زیبا بدون مژه‌هایی بلند و ضخیم ناقص است. مژه، به بخشی از مد تبدیل شده است. امروزه می‌توانید سرم‌های بلند کننده، مژه‌های مصنوعی چندبار مصرف، اکستنشن‌های مژه و محصولات متعدد دیگری را برای آراستن مژه‌هایتان بیابید. اما نکته‌اش این است که تمام این محصولات، راه‌حلی موقتی دارند. چیزی که این روزها خانم‌های بیشتر و بیشتری به سمتش می‌روند اکستنشن مژه مصنوعی است.اکستنشن مژه مصنوعی ، تکنیک جدیدی است که به شما کمک می کند تا مژه هایتان را توسعه دهید تا زنانه و با شکوه بنظر برسید. اما قبل از اینکه بسمت استفاده از این تکنیک بروید، چیزهایی هستند که باید بدانید.

 

 

سوالات متداول در مورد اکستنشن مژه

1 اکستنشن مژه چیست؟
اول از همه باید بدانید که اکستنشن مژه واقعا چیست. اکستنشن مژه، مژه‌هایی مصنوعی است که تک تک به مژه های طبیعی شما چسبانده می شود تا ضخامت، طول و رنگ مژه‌هایتان را بهبود بخشد. این اکستنشن‌ها از مواد مصنوعی همچون موی سمور، ابریشم و یا حتی موی انسان ساخته می‌شوند. استفاده از مژه‌ها مصنوعی چیز جدیدی نیست، اما تفاوت بین تکنیک‌های قدیمی و جدید این است که امروزه، مژه‌های مصنوعی بجای پوست پلک، به مژه‌های شما چسبانده می‌شوند، بنابراین ظاهری فریبنده ایجاد خواهند کرد. همچنین بر خلاف مژه‌های مصنوعی سنتی، دیگر از چسب‌های مضر استفاده نمی‌کنند.
2 ماندگاری اکستنشن مژه چه مدت است؟
اگر تصمیم گرفته اید که اکستنشن مژه کنید، باید این را هم بدانید که چقدر عمر خواهند داشت. این مژه‌های مصنوعی معمولا بین ۲ تا ۴ هفته و اگر بصورت استثنایی از آنها مراقبت کنید تا ۶ هفته ماندگاری خواهند داشت.
3 آیا اکستنشن مژه بی خطر است؟
اکستنشن مژه باعث نخواهد شد که مژه‌های طبیعیتان را از دست بدهید. این مژه‌ها عوارض جانبی هم ندارند. اما باید خیلی مراقب مژه‌هایتان باشید. بعد از اینکه اکستنشن مژه انجام دادید، نباید تا ۲۴ ساعت با آب در تماس باشید تا مژه‌ها بخوبی سر جایشان قرار بگیرند.
4 آیا چسب مورد استفاده مضر نیست؟
ممکن است این سوال برایتان بوجود آمده باشد که اگر در حین اکستنشن مژه قطره‌ای از چسب درون چشمتان بریزد چه خواهد شد. از آنجایی که در کل مدت اکستنشن، چشمان شما بسته است، بنابراین چسب در چشمان شما نمی‌ریزد. اما به هرحال قبل از انجام اکستنشن مژه، باید اطمینان حاصل کنید که چسب استفاده شده برای چشمان شما مضر نباشد. مطمئن شوید که چسب، عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر برای چشم باشد، موادی همچون فرمالدئید. همچنین ممکن است به چسب آلرژی داشته باشید، اما این باعث عفونت نخواهد شد. یک کارشناس دوره دیده و با تجربه‌ی اکستنشن مژه هیچگاه اجازه نخواهد داد که عفونتی بوجود بیاید. در این اکستنشن از چسب‌های متنوعی استفاده می‌شود که بسته به حساسیت شخص مورد نظر انتخاب می‌شوند.
5 آیا پس از اکستنشن مژه به آرایش نیاز است؟
پس از اضافه کردن مژه مصنوعی، باید از مصرف ریمل جلوگیری کنید. در حقیقت پس از اکستنشن مژه احتیاجی هم به ریمل نخواهید داشت. اگر نتوانستید خودتان را نگه دارید، حداقل از انواع روغنی‌اش پرهیز کنید چرا که بر روی ماده‌ای که جهت چسباندن اکستنشن به مژه‌ی طبیعی شما استفاده شده است، تاثیر خواهد گذاشت. از فرمژه هم بر روی اکستنشن‌ها استفاده نکنید. اگر می‌خواهید مژه های مصنوعی تان فر باشند، با متخصص اکستنشنتان صحبت کنید. و اگر خواستید مژه‌های مصنوعیتان را بکنید، خودتان این کار را نکنید، بلکه به سراغ متخصصی بروید که آنها را برایتان چسبانده است.
 
تار به تار

تار به تار

سایر خدمات