بهترین کراتینه مو در اصفهان

سالن زیبایی شهرزاد اصفهان

فهرست مطالب :

بهترین کراتینه مو در اصفهان
چند نوع پروتئین کراتین وجود دارد ؟

آیا درمان کراتینه کردن برای موها مناسب است ؟

بهترین کراتینه مو در اصفهان

بهترین روش برای سازنده ی مو ، ناخن و پوست بدن کراتینه پروتئین است . کراتینه مو یعنی نرم کردن فولیکول های موهای آسیب دیده برای داشتن موهای لخت و نرم است کراتین در بدن اسنان ها در مو ، پوست و ناخن ها وجود دارد و در حیوانات هم در پشم ، شاخ و پر آن ها وجود دارد .در برخی از انواع کراتین ، فعالیت های حیاتی سلول ها مثل تولید پروتئین و رشد سلولی را تنظیم می کند .

 چند نوع پروتئین کراتین وجود دارد ؟

1 – آلفا کراتین
2 – بتا کراتین
همانطور که می دانید کراتین موجود در پوست و موی انسان از نوع آلفا کراتین است . کراتین در مو به دلیل وجود سیستئین نوعی آمینو اسید حاوی گوگرد شناخته می شود . موی انسان حدود 14 درصد سیستئین در خود دارد . نوع دیگری از مواد آلی سخت به  نام کیتین وجود دارد که پوسته ی لابستر ، میگو و حشرات را می سازد . اما در موی انسان مهم ترین جز صرف نظر از کوتاه بودن مو ، کراتین است . کراتین مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو ، کراتین است .

آیا درمان کراتین کردن برای موها مناسب است ؟

کراتیه مو روشی نیمه دائمی برای صاف کردن موهاست . به این روش که موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین پوشش داده می شوند . انجام این مرحله معمولا 90 دقیقه یا بیشتر زمان می برد و تاثیر آن تقریبا 3 ماه تا 6 ماه باقی می ماند . معمولا 2 نوع کراتین موجود می باشد ، کراتین صافی که با درصد صاف کنندگی بیشتر و احیای کمتر موجود می باشد و کراتین احیا که درصدی بیشتری خاصیت احیاکنندگی … ضدگره خوردگی و نرم کنندگی دارد .
اگر دنبال بهترین کراتینه مو در اصفهان و ریباندینگ مو در اصفهان هستید ما به شما سالن زیبایی شهرزاد را معرفی می کنیم
 

 

آرایشگاه  شهرزاد اصفهان  با مدیریت سالن زیبایی شهرزاد یا همان آرایشگاه زنانه شهرزاد  به عهده خانم شهرزاد میرزایی می باشد. که خدمات کراتینه مو ، لیفت ابرو ، رنگ فانتزی ، ریباندینگ ، هایلایت مو ، دوخت مو ، هاشور ابرو ، فیبروز ابرو ، سایه ابرو ، رژ لب دایم ، تتو ، خط چشم ، کراتینه ، صافی مو  را به شما ارائه می دهد .
سالن زیبایی شهرزاد  با داشتن کادر متخصص در زمینه میکروبلیدینگ با متد فیبروز ابرو در اصفهان امادگی لازم برای انجام این خدمت جدید و هنری را برای شما دارد .شایان ذکر است کلیه خدمات این سالن زیر نظر پزشک انجام میشود .
برای مشاوره و ثبت نوبت با شماره 09130005377

 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook