بهترین مرکز کراتین مو در اصفهان

سالن زیبایی شهرزاد اصفهان

ممکن است بیشتر شما خانم ها از موهای وز یا فر خودتان خسته شده باشید و ساعت های زیادی را وقت شانه کردن موهای خودتان می کنید ولی در نهایت با موهای پف کرده روبرو می شوید که خیلی زود گره می خورند . و یا برای اینکه موهایتان صاف شود به سراغ سشوار و اتو مو می روید . ولی ممکن است بعد از چند ساعت ، مجدداموهایتان به حالت قبلی بازگردد و نهایتا به این نتیجه می رسید که بهتر است بیش از حد از حررارت داغ استفاده نکنید چون به موهایتان آسیب می زنید .

بسیاری از خانم ها ناامید می شوند و با موهای خودشان کنار می آیند .ولی امروزه روش های مختلفی وجود دارند که به کمک آنها می توانید به آرزوی داشتن موهای براق و صاف و سالم برسید یکی از این روش ها کراتینه کردن موها است .

حالا کراتین چیست ؟ کراتین یک پروتئین است که به طور طبیعی در موها وجود دارد ، ممکن است به دلایلی مثل ، کمبود های تغذیه ای مثل کمبود آهن ، قرارگیری طولانی مدت در معرض نور آفتاب ، استفاده دائم از دکلره و رنگ مو ، افزایش سن و یا حتی کلر استخرهای شنا ، این پروتئین در موها از بین برود که در نتیجه موها با خشکی و وز شدن همراه می شود .

در نتیجه کراتینه کردن مو یک روش موثر برای برگرداندن این پروتئین به بافت موها و درخشان و براق کردن مو می شود .

روش کراتینه مو در اصفهان :

مو را به صورت یک دست به مواد کراتین آغشته می کنیم بعد با استفاده از اتوی سرامیکی مخصوص کراتین ، مواد را به خوبی به خورد مو می دهیم و باعث جذب مواد می شویم . در اصل با این کار مواد شیمیایی در عمق مو نفوذ می کند و با تغییر در ساختار مو موجب صافی مو می شود .

باید بدانید که ماده کراتینه ماده ایست که به طور طبیعی در ناخن ها ، دندان ها و موها وجود دارد و به مرور زمان با توجه به آسیب هایی که به این اجزا می رسد ممکن است کم شده و از بین برود . و ممکن است موها بیشتر دچار آسیب شده و کراتین را از دست می دهند .

فرمالدئید که در کراتین وجود دارد ماده شیمیایی خطرناکی است که در صورتی آرایشگر به نکات ایمنی توجه نداشته باشد در اثر استفاده مکرر از آن روش می تواند به خود آسیب بزند . این ماده در اثر برخورد زیاد می تواند خطرناک باشد ولی برای مشتریان مسئله ای ایجاد نمی کند . همانطور که می دانید کراتین ها به صورت های مختلف تولید و ارائه می شود و تفاوت آن ها در درصد صافی و درصد احیاء که ایجاد می کنند می باشد.

آشنایی با کراتین :

همانطور که می دانید کراتین یک نوع پروتئین طبیعی در بدن است و در ناخن ها ، دندان ها و موها وجود دارد و باعث صاف شدن و درخشندگی موها می شود . پروتئین داخل کراتین باعث لطافت و سلامت موهای شما می شود و به عنوان یک محافظ از موهایتان مراقبت می کند . به خاطر عواملی مثل : استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی مضری مانند رنگ مو ، سبک زندگی غلط ، آلودگی های محیطی و یا قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید ، یا تغذیه نادرست ، پروتئین کراتین در موها به تدریج کم می شود و در نتیجه این اتفاق برای موها می افتد که موهای ناسالم ، ضعیف و بیش از حد خشک یا وز می شود .

کراتین های مورد استفاده یا به صورت مصنوعی تولید می شود یا به صورت منابع حیوانی تامین می گردند که 70 درصد باعث احیای مو و 30 درصد باعث نرم شدن آن می شوند . اگر به بیماری پوستی مبتلا هستید قبل از کراتینه کردن موها حتما با یک متخصص پوست مشورت کنید .

کراتینه کردن موها چیست ؟

در روش کراتینه کردن موها را با مخلوط کراتین مایع پوشش می دهند و بعد حدود 90 دقیق منتظر می شوند تا کراتین تاثیر خودشان را بر روی موها بگذارد و به کمک این روش موها را صاف و براق کرده و باعث می شود که تارهای مو افزایش ضخامت داشته باشند . این روش به میزان مراقبت های اشخاص از موهای کراتین شده خود و کیفت مواد مورد استفاده بستگی دارد این روش 4 تا 6 ماه داوام خواهد داشت .

کراتینه با مو چکار می کند ؟

وقتی کراتینه را انجام می دهید پروتئین کراتین به صورت مصنوعی ، به موها اضافه می شود و آنها را احیا می کند . موهایی که پروتئین کراتین طبیعی خودشان را از دست داده باشند شکننده و وز می شوند . با انجام این روش ، این پروتئین مفید دوباره به موها اضافه شده و موها را احیا می کند .

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook