بوتاکس مو در اصفهان

سالن زیبایی شهرزاد اصفهان

همانطور که می دانید دکلره کردن مو بسیار زیبا و مورد توجه خانم ها است اما در بیشتر مواقع می تواند موجب آسیب رساندن به ساختار مو شود . امروزه روش های درمانی پوست و مو دست به کار شده اند تا بتوانیم تنوع در زیبایی را در کنار سلامت داشته باشیم .
 
بوتاکس مو همانند بوتاکس صورت که با افزایش حجم پوست و چین و چروک را از بین می برد و زیبایی را به صورت باز می گرداند بوتاکس هم هم به افزایش حجم ساقه مو کمک کرده و جوانی را به ان باز می گرداند .

بوتاکس مو چیست ؟

یک روش کاملا طبیعی و ارگانیک که با استفاده از پروتئین ها ، ویتامین ها و آمینو اسیدها ساختار آسیب دیده مو را ترمیم کرده و حالت طبیعی را به آنها باز می گرداند و همچنین موهای نازک و سبک را میتوان با استفاده از بوتاکس ساقه مو را تقویت نمود و با افزایش حجم آن به زیبایی موها کمک کرد .

بوتاکس مو حاوی چیست ؟

باید بدانید که بوتاکس مو حاوی روغن خاویار ، کلاژن ، ویتامین E و ویتامین B5 می باشد و با استفاده از این مواد غنی می تواند در مورد موهای خشک و آسیب دیده بسیار خوب عمل کند . همچنین برای موهای چند شاخه می تواند به کار رود و تاثیر بسیاری از خود به جا بگذارد .

بوتاکس مو برای چه مواردی مفید است ؟

  • موهای چند شاخه شده (موخوره)
  • موهای کم حجم (نازک)
  • موهای خشک و وز
  • موهای ناسالم
  • موهایی که می خواهند حالت صاف داشته باشند .

مزایای استفاده از بوتاکس مو چیست ؟

بوتاکس مو یک روش طبیعی است که با استفاده از مواد طبیعی که در ان موجود است می توان شوره سر را نیز درمان کرد .

مواد غنی که در بوتاکس وجود دارد در درمان ریزش موی سر نیز موثر است .

بوتاکس فقط باعث تقویت ساختار طبیعی مو می شود و در ساختار مو خللی ایجاد نمی کند .

همانطور که می دانید کراتینه های قوی مو باعث تغییر ساختار مو می شوند ، بوتاکس با حفظ سلامت مو باعث صافی و براقیت مو می شود .

 
آرایشگاه  شهرزاد اصفهان  با مدیریت سالن زیبایی شهرزاد یا همان آرایشگاه زنانه شهرزاد  به عهده خانم شهرزاد میرزایی می باشد. که خدمات کراتینه مو ، لیفت ابرو ، رنگ فانتزی ، ریباندینگ ، هایلایت مو ، دوخت مو ، هاشور ابرو ، فیبروز ابرو ، سایه ابرو ، رژ لب دایم ، تتو ، خط چشم ، کراتینه ، صافی مو  را به شما ارائه می دهد .
سالن زیبایی شهرزاد  با داشتن کادر متخصص در زمینه میکروبلیدینگ با متد فیبروز ابرو در اصفهان امادگی لازم برای انجام این خدمت جدید و هنری را برای شما دارد .شایان ذکر است کلیه خدمات این سالن زیر نظر پزشک انجام میشود .
برای مشاوره و ثبت نوبت با شماره 09130005377
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook