آموزش تخصصی کراتین تراپی

سالن زیبایی شهرزاد اصفهان

لوازم مورد نیاز :

اتو مو 230 درجه ، شانه و برس چوبی ، سشوار ، گیره ، ماک و مواد کراتین .

روش کار به صورت خلاصه به این صورت هست که ابتدا باید فلس مو باز شود ، کراتین بر روی مو قرار بگیره و بعد فلس مو بسته بشود .

مرحله اول باز کردن فلس مو :

برای مرحله اول و باز کردن فلس مو ابتدا دقت می کنیم که مو به چه میزان دمیج هست و هر چه مو دمیج تر باشه و به این معنی هست که فلس مو بازتر هست .

اگر پکیج کراتین سه مرحله ای بود و شامپو قبل داشت استفاده می کنید ، اما اگر نداشت از طریق روش زیر شامپو قبل از کراتین درست میکنید .

روش درست کردن شامپو قبل کراتین به این صورت هست که یک شامپو ایرانی و کاملا معمولی که حتی وقتی استفاده میکنیم میبینیم که موهایمان اذیت شده را برمیداریم و با اکسیدان ترکیب می کنیم . به این صورت که اگر مو سالم بود به این معنی هست که فلسش بسته است و باید مو را دمیج کنیم تا فلسش باز بشود ، به مقدار مساوی اکسیدان 6% و شامپو را با هم ترکیب می کنیم و این را به موی مشتری میزنیم و پنج تا ده دقیقه صبر می کنیم و معمولا ده دقیقه کافی است چون موهای سالم معمولا نمیایند تا کراتین و احیا مو انجام دهند ولی اگر دیدیم که دمیج نشده و تاثیری نداشته دوبار پنج تا ده دقیقه بعد دوباره می شوریم ، مویی که دکلره است ضعیف و خودش دمیجه است یکبار کافی هست و توجه داشته باشید که مقدار شامپو بیشتر از دکلره باشد و ده دقیقه ماساژ میدهیم و بعد می شوریم .

بعد از شستشو مکث میکنیم و مو را سعی میکنیم با حوله خشک کنیم البته مو نه باید کاملا خشک باشد و نه خیس چون اگر ما مواد را به موی خیس بزنیم انگار که ما داریم موادمان را با آب ترکیب می کنیم و تاثیری که میتواند اون مواد روی سر مشتری بزارد کم میشود و نم در حدود 10 % اگر روی موهای مشتری وجود داشته باشد کافی است و دقت کنید که مو الان خیلی دمیجه و به آرامی باهاش رفتار کنید چون مو بسیار آسیب پذیر هست و حتی امکان دارد نتوانید شانه به مو بکشید و اشکالی هم ندارد چون مو دمیج شده است .

آموزش مواد گذاری :

مو را تقسیم بندی می کنیم و در ابتدا و از پشت شروع می کنیم به زدن مواد و همزمان مو را شانه می کنیم .

توجه داشته باشید که معولا ساقه مو خیلی دمیج تر است پس بهتره که به ساقه مو مواد را بیشتر بزنید .

کل مو را که مواد گذاری کردید می توانید مو را یه کاور بکنید و 45 الی 1 ساعت صبر کنید.

توجه داشته باشید که دشمن کراتین سرماست ، یعنی هیچ وقت کراتین را جای سرد نزارید چون کیفیتش پایین میاد و خراب میشود البته از آنجایی که ما معمولا افراط یا تفریط میکنیم منظورم این هم نیست که کراتین را جلوی بخاری بزاریم ، همون دمای محیط مناسبه و توی بالکن یا جاهای سرد نباید قرار بگیرد کراتین و حتی در موقع کراتین کردن محیط آرایشگاه نباید سرد باشد .

در این یک ساعت ما باید مو را گرم نگه داریم برای مثال اگر از این سشوارهای کلاهی و قدیمی دارید میتونه روی سر مشتری قرار بگیرد و 5 دقیقه روشن کنید سشوار را وقتی که گرم شد خاموشش کنید و مشتری در آن گرمای ملایم بشینه اگر هم ندارید که چند دقیقه سشوار ملایم بگیرید و حرارت زیاد هم به مو ندید .

در این یک ساعت گاهی اوقات مو را شانه کنید و موادی که داخل شانه میاد را با دستمال پاک کنید و به مو برنگردانید .

 

آرایشگاه شهرزاد اصفهان با مدیریت سالن زیبایی شهرزاد یا همان آرایشگاه زنانه شهرزاد به عهده خانم شهرزاد میرزایی می باشد. که خدمات کراتینه مو ، لیفت ابرو ، رنگ فانتزی ، ریباندینگ ، هایلایت مو ، دوخت مو ، هاشور ابرو ، فیبروز ابرو ، سایه ابرو ، رژ لب دایم ، تتو ، خط چشم ، کراتینه ، صافی مو را به شما ارائه می دهد .
سالن زیبایی شهرزاد با داشتن کادر متخصص در زمینه میکروبلیدینگ با متد فیبروز ابرو در اصفهان امادگی لازم برای انجام این خدمت جدید و هنری را برای شما دارد .شایان ذکر است کلیه خدمات این سالن زیر نظر پزشک انجام میشود .
برای مشاوره و ثبت نوبت با شماره 09130005377

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook